LogoEgina

EGInA Srl jest prywatną agencją szkoleniową i organem doradczym działającym w obszarze projektów unijnych i grantów. Firma została założona przez zespół kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu i wdrażaniu propozycji projektów, a także w koordynacji międzynarodowych partnerstw oraz administracyjnym i finansowym zarządzaniu działaniami na szczeblu lokalnym, krajowym i UE. EGInA Srl znajduje się w Foligno we Wloszech, w regionie Umbria (1,30h od Rzymu pociągiem) i działa w ramach szerokiej i skonsolidowanej sieci instytucji publicznych i prywatnych, zapewniając wysokiej jakości usługi i doradztwo w różnych obszarach: UCZENIE SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE I WYŻSZA EDUKACJA. EGInA Srl jest akredytowana w regionie Umbria jako agencja szkoleniowa do realizacji działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. W tej chwili EGInA Srl jest odpowiedzialne za
realizację inicjatywy the Youth Guarantee w regionie Umbria. Do tej pory zostało już przeszkolonych ponad 700 osób od 18 do 29 lat, które zostały wprowadzone na kursy kwalifikacyjne i / lub staże (www.garanziagiovanifoligno.it).

BADANIA I INNOWACJE

Bezustannie staramy się projektować i realizować innowacyjne rozwiązania i usługi dla różnych grup docelowych, wykorzystując również sprawdzoną sieć międzynarodowych relacji i partnerstwa. Jesteśmy członkami krajowego
Stowarzyszenia “Stati Generali dell’Innovazione” https://www.statigeneralinnovazione.it/), w którym koordynujemy grupę roboczą ds. edukacji i kultury.

MOBILNOŚĆ MIĘDZYNARODOWA

EGInA Srls działa również jako organizacja wysyłająca, goszcząca i pośrednicząca w obszarze mobilności ponadnarodowej. W oparciu o nasze możliwości oraz kompetencje logistyczne i organizacyjne, analizujemy i interpretujemy edukacyjne i zawodowe potrzeby oraz zasoby terytorium, aby zaoferować najlepsze międzynarodowe doświadczenie uczącym się, zarówno wyjeżdzającym, jak i przyjeżdżającym.